Felga per mercedes

Shitet nga: Felga 02 Pri 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felga per mercedes shum te mira dy goma tveres treja 16 me shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim