Fellga e reja

Shitet nga: Hilmi Veliu 06 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jon 17C gomat e reja vetem 2 muaj kan qen te perdorura fellget kan qen ne AUDI bojn edhe per Gollf V gomat jon 225/45 17Coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim