Fellge

Shitet nga: drilon 30 Mar 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellget per mercedes E klas C klas te ardhura nga gjermonia gomat e reja fellget jan 225.45.17 ju mir presum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim