Fellna

Shitet nga: Fixhi 22 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 225/40/R18 Golf4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim