Fellne - 17 Coll

Shitet nga: Afrim 02 Gsh 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten Fellnet per BMW Shuum te mira me Goma vere 225/45 - 17 Coll Per ma shuum info Nr:
+38649390118 ne Viber&Vatsap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim