Fellne

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Pjese "Te Muja" 28 Shk 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te ndryshme veturash.Kemi edhe bandashe te thjeshte.
Poashtu posedojm pjes per te gjitha llojet e veturave Prej vitit 1985 deri 2014 .Gjendemi ne Polac ne afersi te skenderajit.Nr.kontaktues 044226513 044621543 044167753.
Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim