Fellne

Shitet nga: enis 12 Pri 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes flet te cilat jan per golf dhe per pasat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim