Fellne

Shitet nga: Besi 15 Nën 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per ford fokus me goma 2 par fellne nr 195-60-r15 dhe 195-65-r15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim