Fellne 15 Coll

Shitet nga: Afrkm 06 Qer 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Per Merrcedes shuuuum te mira me goma te veres 195/65 R 15

Tel : +38649390118 Viber& Vatsap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim