Fellne 15 inch

Shitet nga: Egzoni 21 Shk 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per vetur 15 inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim