Fellne 15-she M+S jon me 4 bulona

Shitet nga: Egzon 06 Maj 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma shum te mira 195/65/R15 M+S Me 4 Bulona Nr i Tel,049-344-896" Viber """
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim