Fellne 15

Shitet nga: sejdi 08 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per passat 4. 15 inch orginal te passatit bajn edhe per audi edhe wv jan te rujtne qmimi 100 i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim