Fellne 16 Coll

Shitet nga: Afrim 02 Gsh 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per merrcedes me goma te veres Shuuuum te mir 205/55 R 16 Shuuum te mir

Tel: +38649390118 Viber & vatsap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim