Fellne 16 me goma te veres

Shitet nga: besart rexha 02 Pri 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   220 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 16 me guma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim