Fellne 16

Shitet nga: dardan 14 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes Fellent 16 ne gjendje shum te mire me 5 shrafa per info me te hollsishme ju lutem me lajmroni ne Telefon ju pershendes edhe sms ne mesenger jau kthej ?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim