Fellne 17 me goma te veres per golf pasat etj

Shitet nga: fellne per gl 12 Pri 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan te
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim