Fellne 17 me goma treja mishelin per AUDI A6

Shitet nga: Faton 28 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 225/45/17 me goma te reja mishelin gomat jan te veres viti i gomav 2015 te perdorura vetem 3 muj fellnet jan per AUDI A6 por bajn edhe per WW qmimi i panegociushum fellnet gjinden ne austri por qe asht i interesun dikush i bim shum shpejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim