Fellne 17-she per AUDI SPORT( modele te reja )

Shitet nga: Petrit 21 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet viti 2013 per kerre te reja audi passat shum te mira me gjith goma sport . Fellnet jan te kualitetit te lart i shes per arsye se e kom shit audin e mkan met fellnet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim