Fellne 18 inch

Shitet nga: Fehmi 18 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18 inch posedojn edhe goma te mira M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim