Fellne 18 me goma te veres

Shitet nga: Fellne 18 Nën 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18 inq sport me goma te veres te 4 te reja pak te perdorura fellent jan kan ne golf 4 bajn edhe ne vetura te tjera. Po ashtu edhe fellne per gjypa pres bleres serjoz! Nga ora 8 deri 22 lajmromem ntel flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim