Fellne 18-she

Shitet nga: egzon 23 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma 18-she Bëjn per kto Vetura Audi a6 a4 a3 VW Golf5 Passat ;nr per contakt ;049-231-120''
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim