Fellne 18

Shitet nga: musa 23 Gsh 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet ne gjendje shume te mire gomat i kan shum te mira vetem 1ver jan perdorur te ballancuara?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim