Fellne 205/55 R16

Shitet nga: Arxhend 03 Pri 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 205/55 R16 4shrafa gomat jan te reja ne gjendje te mir as nuk gjujn as nuk dridhin te ballancuara siq shihen ne foto ose ndrroj me ndonje par ma te vogla qmimi 200euro zbritje e mundshme per ma shum info kontaktoni ne numrin 049-472-785
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim