Fellne AMG r18

Shitet nga: Vitaku 31 Gsh 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet AMG R18 me goma me profil te ulet gomat jan shum te mira gjithshtu edhe fellnet.

Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim