Fellne BMW 15

Shitet nga: faton 28 Mar 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne BMW 15 gjendje mire nuk jan lakura intresaurit serioz kontaktoni nr tel.. 049514193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim