Fellne alumini 15

Shitet nga: Fadil Rama 07 Mar 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne te alumini 15 per peugeot M+S dhe bej ndrrim me fellne te pasatit nr 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim