Fellne alumini me goma dimri per Mercedes ML

Shitet nga: Safet 11 Nën 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 235-65-17" me goma dimri të perdorura vetëm një javë per Mercedes Benz ML classe !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim