Fellne me 4 vrima 185/55/R15

Shitet nga: Hetemi 23 Pri 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne (fellga) me 4 vrima 185/55/R15 ne gjendje te mir, fellnet jan te hjeshme siq shihen edhe ne foto.
Qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim