Fellne me 5bira 15-she per renault e lloje tjera..

Shitet nga: naim haziri 18 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 15-she te prodhuara per RENAULT por bajn edhe per vetura tjera (n golf 4 nuk bajn se i kom provu) fellnet jan kto ne foto, prodhim italian jan te vrame kapak atu ktu siq shihen edhe n foto... ju mirpres 044-708-368 dhe 049-340-964
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim