Fellne me Goma 15 Urgjent

Shitet nga: Astrit 20 Pri 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   225 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma 15 jan ne gjendje te mire mundeni mi shiku edhe fotot,
Kontaktoni permes viberi +38649127873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim