Fellne për BMW

Shitet nga: Naim 07 Shk 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne origjinal te BMW jan trujtne po ashtu edhe tmira me goma 225, 55 R16 . Per ma shum info: 044373852
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim