Fellne per Merrcedes R16

Shitet nga: Shpejtim Mustafaj 09 Shk 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet komplet me goma per Merrcedes-Benz
16 coll R16 origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim