Fellne per audi a6

Shitet nga: Ibish 11 Nën 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim fellne per me shkurt mund te na kontaktoni ne tel apo ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim