Fellne per bmw 15

Shitet nga: bmw fellne 05 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne te bmw me nr 205/15/60R
fellnet jan me goma te veres dhe jan shum pak te perdorura
qmimi 200


gjithashtu kam dhe ni par goma te veres nr 15 shum te mira po pa bandash qmimi 80 euro

nr 044437586 ose 049900781 me viber 049353812
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim