Fellne per bmw

Shitet nga: bmw fellne 10 Shk 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Shes fellne me nr 205/15/65 me gjith goma te veres

qmimi 180nr tel 044/437/586 ose 049/900/781


gjithashtu kam edhe nipar goma te veres 15 dhetshe pa bandash

qmimi 80e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim