Fellne per golf dhe passat

Shitet nga: enis 20 Pri 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felne per golf dhe per pasat me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim