Fellne per opel dhe golf 15 me guma 195.65.15

Shitet nga: lavdim 27 Maj 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   300 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per opell edhe golf fellnet jan thuje te reja nuk jan te vrame kerkun plus i kan gumat te mira CONNTINENTAL per ma shum info thirrni ne nr.049676327 ose 045676437
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim