Fellne

Shitet nga: skender 28 Mar 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 215-45-17 te parat .. 225-45-17 te mramat jan 5 shrafsh bejn per passat. golf 4.5 , audi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim