Fellne

Shitet nga: Bujar 29 Mar 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 coll per golf 5,Audi,Passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim