Fellne

Shitet nga: Qendrim 19 Pri 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 5 /16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim