Fellne

Shitet nga: amir 26 Dhj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet jan ne gjendje shum te mir edhe mundsi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim