Fellne

Shitet nga: Fixhi 18 Shk 06:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 shum tmira per golf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim