Fellne

Shitet nga: Fellne 20 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne numer 14 te ruajtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim