Felne per Golf 3. Mazda, Opel

Shitet nga: Ibush Shabani 04 Jan 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   140 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felne shum te mira dhe te rujtne me goma M+S bej edhe ndrrim po ashtu me felne por per golf 4 pres blers serjoz ne viber +37744633715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim