Fiat punto:Fellne dhe goma ndrrim

Shitet nga: Kadri 04 Nën 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bej vetem ndrrim me fellne 14 me 4 vrima,dy gomat siq shihen ne foto jan te ardhura nga zvicrra pothuajse te reja fellnet jan ne gjendje te mire siq shihen edhe ne foto. Fellnet jan te vendosura ne Fiat punto,per fiat me duhen fellnet 14she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim