Goma

Shitet nga: Goma. 03 Mar 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma te profilit : 205 / 55 / 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim