Goma

Shitet nga: Qazim 03 Jan 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 1 gom te furgusanit 11-she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim