Goma

Shitet nga: Imer 13 Shk 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bejme vullkanizimi e gomave te traktorit rimorkiove dhe te veturave poashta edhe shesim goma te traktorit qe mund ti shikoni ne fotografi.
Kemi goma per traktor 14.09.28 per rakovic,terped, traktor 58 etj.
Kemi goma 12.09.28- 11.09.28.
e shume lloje te tjera te gomave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim