Goma 13

Shitet nga: gjeki 07 Tet 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 8 gomat 13 nr viber +386 49557265 gomat me bandasha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim