Goma 13 me bandash 4 cope = 49euro

Shitet nga: goma 19 Maj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Skenderaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma me bandash 13 te perdoruara bejne per golf 2 ,3 polo,corsa 2 jane shume te mira 155 80 13 e 2 jane me te dobeta 175 70 13 .cmimi per te 4 komplet eshte 50e
044 330 607
049 609 012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim